ÜRETİM VE AŞAMALARI

NEWLILLA, yüksek kapasite ve miktarlarda kesim ile birlikte dikim yapabilen üretim tesisleri sayesinde en yüksek verimlilikte iç giyim üretim hizmetini sağlamaktadır. Kumaş kontrolü ve kesim işlemi tamamlanan ara ürünler iç giyim olarak üretilmek üzere fabrikanın dikim bölümüne sevk edilir. Üretim prosesinde müşterinin istekleri doğrultusunda kaliteli ürün elde etmek amacı ile tecrübeli ve profesyonel  personel ile en iyi kalitede ürün üretimi gerçekleştirilir. Dikim departmanında iç giyim üretiminde en iyi dikiş kalitesinin elde edildiği en son teknolojik dikim makineleri kullanılmaktadır.

TASARIM : Kendi bünyesindeki, iç giyim, atlet ve fonksiyonel ürünler için dünya modasını ve trendlerini takip eden farklı tasarımcılar ile çalışmakta ve yılların verdiği üretim tecrübesi, know-how, dünya pazarındaki farklı müşteriler ile çalışma avantajı ve en önemlisi firma kültürü sayesinde müşteri taleplerini en doğru şekilde analizini gerçekleştirip, yüksek kalitede normlarında ürünü üretmektedir.

MODELHANE (AR –GE) :  Bilgi birikimi, üretim tecrübesi ve geniş tedarikçi ağı bu noktada en büyük avantajıdır. Müşterilerinin talep ettiği ve üretmek istediği modeli, öncelikle örnek modelleme ve kalıplamasını yaparak optimum kullanılabilir bir ürün olarak tasarlar. Bu aşamadan sonra bu modeli üretmek için hammaddelerini araştırarak müşterisine en ideal seçenekleri alternatifli olarak sunar. Müşterilerinin bu seçenekleri ve görüşleri doğrultusunda hammaddeleri, istenilen renk, desen ve ölçülerde tedarik ederek hazırlanan kalıplarda üretimini gerçekleştirir ve müşterilerine sunar.

ÜRETİM : Bu aşamada müşteri onayı ile birlikte, üretime başlanır. Üretim başında, ortasında ve sonundaki proseslerde   denetimler ve kontroller yapılarak kalitenin devamlılığı sağlanır. NEWLILLA  üretim tesislerinde bayan iç giyim  külot, body, gecelik, korse vb. gibi çeşitli ürün gruplarından aylık yüksek adetlerde üretim gerçekleştirme kapasitesine sahiptir.

KALİTE KONTROL : Üretim planlama ve ar-ge ekibi bütün süreci ve aşamaları müşteri temsilcisi ile birlikte takip eder. Son olarak kalite kontrol ekibi üretilen ürünlerin kontrollerini yaparak nakliye olması için hazır hale getirir.

PAKETLEME : En son proses aşamasında üretimi gerçekleşen ürünler  son olarak detaylı bir şekilde kontrol edilir ve müşterinin talebine göre düzenlenir . Bu aşamadan sonrada talep edilen  özelliklere göre amballajlanır , kutulanır  ve  etiketleri yapıştırılır. daha sonra ticari işlemleri yapılarak nakliye için hazır hale getirilir.