KURUMSAL

NEWLILLA, uzun yıllardır dünya ve Türkiye pazarında iç çamaşır üretim ve ihracat hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ve deneyimli üretim kadrosu ile en son teknolojik makineler, üretim ağı ve en önemlisi know-how bilgisi doğrultusunda optimum hizmet ve ürün kalitesini müşterilerine vermekten gururludur. Dünya genelinde bir marka bilinirligine sahip olan NEWLILLA trend ve en son moda  tüm iç çamaşır modelleri ile müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

Müşteri talepleri ve beğenileri doğrultusunda özel ürünlerin yanısıra dünya pazarındaki en yeni modelleri takip etmekte ve bunların üretimi ile ilgili AR-GE çalışmalarınıda sürdürmektedir. Yaygın pazarlama-satış ağı ile tüm dünya pazarlarına ve müşterilerine en etkin biçimde ulaşmaktadır.

Siz değerli müşterilerinden gelen her sipariş detaylı ve titiz şekilde incelenmekte ve en uygun ürün sunulmaktadir. Dünya pazarında daha çok müşteriye ulaşmak ve en yenilikçi  ürünleri üretmek vizyonu ile iç çamaşır sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyon

İç çamaşır tekstil sektöründe ürün üreten ve tedarik eden güvenilir bir firma olarak, Türkiye ve dünya pazarında etik değerlerden taviz vermeden hareket ederek; faaliyet gösterdiği sektörde lider olma vizyonundadır.

Misyon

NEWLILLA, ülke ekonomisinin kalkınmasına yönelik yaratıcı, yenilikçi, rekabetçi ve lider yönetim anlayışıyla, müsterilerine sürekli en iyi ve kaliteli  ürünü sunma misyonundadır.

Müşterilerine en kaliteli içeriği, ekonomik ürünü ve hizmeti veren, güvenilir bir kurum olarak, toplumun yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir